Poznaj swój region z przewodnikiem

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji “Poznaj swój region z przewodnikiem”, która odbędzie się w dniach 2 – 3 marca 2019 r.  w ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego.  Jej organizatorem oraz koordynatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

Brodnickie Muzeum włączając się w akcję, 2 marca 2019 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 oferuje mieszkańcom oraz turystom możliwość bezpłatnego zwiedzania naszych obiektów (piwnice zamkowe, wieża krzyżacka, Centrum Edukacji Ekologicznej). Poza tym w programie:

11:00 – 12:00 zwiedzanie z przewodnikiem wystaw w piwnicach zamkowych (“Od grodu plemiennego do warownego miasta- region brodnicki w średniowieczu”, “Rzeźby i detale architektoniczne z kaplicy zamkowej”, “Znaleziska ze studni zamkowej”)

12:00 – 12:30 wejście na wieżę zamkową z przewodnikiem

Na zwiedzanie z przewodnikiem obowiązują wcześniejsze zapisy. Aby to zrobić, należy zarejestrować się poprzez stronę:  http://www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl/  Rejestracja trwa od 21 lutego godz. 9:00 do 1 marca godz. 21:00. Ilość miejsc ograniczona.